Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Pесурси Оплата
Новини поштою

Кеpiвництво

Зівенко Костянтин Васильович
директор Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

9 грудня 1971 року народження, з сім’ї військовослужбовця.

З 1989 року навчався у Харківському Вищому Військовому авіаційному училищі радіоелектроніки за фахом «Авіаційний радіозв’язок».
У 1994 році закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю «Радіотехнічні засоби», у 2006 році здобув другу вищу освіту у Харківському банківському інституті Української академії банківської справи НБУ за спеціальністю «Економіка підприємства/Банківська справа».

З 1994 по 1999 рік працював на посадах ад’ютанта кафедри радіолокації, асистента викладача кафедри № 24 Харківського військового університету

В галузі телекомунікацій працює з 2002 року. Протягом останніх дванадцяти років обіймав керівні посади в компаніях «Міжнародний банк телекомунікацій», «Телесистеми України».
У серпні 2014 року призначений на посаду директора Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».
 
Одружений, має доньку та сина.

Гордєєв Олександр Олександрович
директор департаменту розвитку бізнес-сегмента Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

Має багатий практичний досвід роботи в галузі маркетингу. Трудовий шлях в галузі телекомунікацій розпочав у 2002 році. Обіймав посади експерта, спеціаліста відділу прямого продажу, спеціаліста з продажу відділу продажу корпоративним клієнтам департаменту маркетингу філії ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» в м. Харкові, директора з маркетингу та продажу, директора з маркетингу та продажу Північного територіального управління
ПрАТ «Телесистеми України», керівника групи передпродажної підтримки відділу продажу послуг та обслуговування бізнес-споживачів Харківської філії ПАТ «Укртелеком», начальника відділу з продажу фіксованого зв’язку на масовому ринку Харківської філії ТОВ «Голден Телеком», начальника сектору з продажу фіксованого зв’язку, заступника директора з розвитку бізнесу на масовому ринку, начальника сектору продажу фіксованого зв’язку відділу маркетингу відділення в м. Харків Київської філії ПрАТ «Київстар».

У жовтні 2014 року призначений на посаду директора департаменту розвитку бізнес-сегмента Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».
    
У 2000 році закінчив Харківський державний університет радіоелектроніки за спеціальностями «Інформаційні системи в менеджменті» та «Інтелектуальні системи прийняття рішень».

Пижова Ірина Валентинівна

Має більш ніж десятирічний досвід  роботи у сфері телекомунікацій , а з 2007 року займала керівні посади у сфері фінансів . Кар’єру розпочала у 1995 році у ЗАТ «Київстар Дж.Ес.Ем.» (зараз ПрАТ «Київстар»).  Брала безпосередню участь у інтеграційних процесах Дніпропетровської філії ПрАТ «Київстар» з  
ЗАТ «Українські радіосистеми» та ТОВ «Голден Тереком». З 2007 року очолювала фінансову функцію компанії «Київстар»  у Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській та Донецькій областях.
Під час роботи в Київстар брала участь у провадженні трансформації  бізнес-процесів та досягненні філією планових показників ефективності.

З вересня 2014 року – директор фінансово-економічного департаменту ПАТ «Укртелеком».
 • 2013 – 2014 –заступник директора Київської філії ПрАТ «Київстар»  та за сумісництвом виконувала обв’язки начальника відділення ПрАТ «Київстар» у м.Дніпропетровськ;
 • 1995 – 2013 – працювала  у Дніпропетровській філії Компанії «Київстар», де пройшла шлях від бухгалтера до заступника директора Дніпропетровської філії ПрАТ «Київстар».
Освіта
 • У 2000 році закінчила Національну гірничу академію України за спеціальністю «Облік і аудит».

Штипула Юлія Вікторівна
директор департаменту розвитку масового сегмента Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

В галузі телекомунікацій працює з 2004 року. Обіймала посади спеціаліста по найму робочої сили, фахівця з організаційного розвитку ТОВ «Євроінформ», провідного фахівця з продажу та обслуговування клієнтів, керівника відділу супроводу та обслуговування абонентів, керівника департаменту сервісної підтримки обслуговування абонентів ПрАТ «Телесистеми України».

У лютому 2015 року призначена на посаду директора департаменту розвитку масового сегмента Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».

У 2004 році закінчила Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

Філіповська Олена Миколаївна
директор департаменту управління персоналом та організаційного розвитку Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

В галузі телекомунікацій працює з 2000 року. Має одинадцятирічний досвід роботи  у сфері управління персоналом в телекомунікаційних компаніях.      З 2010 року очолювала HR-функцію Дніпропетровської філії
ПрАТ «Київстар». За період роботи в компанії під її керівництвом успішно реалізовані HR-процеси зі злиття та поглинання, реструктуризації, реорганізацій, оптимізації процесів управління ефективністю діяльності.

Має значний досвід управління HR-процесами: кадрове адміністрування, пошук, підбір, адаптація персоналу,  впровадження системи матеріальної та нематеріальної мотивації, оцінка та організація навчання персоналу, розвиток корпоративної культури, оптимізація чисельності персоналу, розробка корпоративних стандартів в сфері управління персоналом.

У вересні 2014 року призначена на посаду директора департаменту управління персоналом та організаційного розвитку Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком».

Філіповська Олена у 1992 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Автоматика і управління в технічних системах».  Додаткова освіта в сфері управління персоналом (менеджмент організацій, підбір і розвиток персоналу, оцінка та мотивація, кадрове адміністрування).


Днiпропетровська філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Дніпропетровськ, 49600, вул. Херсонська, 26

Зворотний зв'язок